İletişim | Funtastic Aquarium İzmir | İzmir Aquarium

İletişim

Toplu Ulaşım Bilgileri


Müşteri Servisleri

Westpark’ın, İzmir’in merkezi noktalarından düzenli olarak hareket eden müşteri servisleri ile ücretsiz ve konforlu bir şekilde Westpark’a ve Funtastic Aquarium İzmir’e ulaşabilirsiniz. Servis kalkış noktaları, güzergâhları ve hareket saatleri için telefonla veya sosyal medya hesaplarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Westpark Müşteri Servisleri Çizelgesi için tıklayınız.

Metro ve Otobüs

Stadyum Metro durağından Çay Mahalle ve Gültepe dolmuşları ile veya Bornova Metro durağından Alparslan, Yeni Garaj veya Çay Mahalle dolmuşları kullanılabilir. Ayrıca Bornova Merkez’den Bornova-Osmangazi dolmuşları ile de Westpark Outlet’e rahatlıkla ulaşılabilir. Toplu ulaşımda yapılan düzenlemelere bağlı olarak bu bilgiler değişebilir. Güncel bilgiler için telefonla veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden bilgi almayı unutmayın.

Özel Araç

E87 Çevre yolunda, Bornova’dan Karşıyaka’ya doğru giderken Bayraklı Tünellerine girmeden önce sağda bulunan akaryakıt istasyonunun içerisinden geçen bağlantı yolu ile Cengizhan Mahallesi yönlendirmelerini takip ederek ulaşılabilir. Karşıyaka’dan Bornova’ya doğru giderken tünellerden çıktıktan sonra sağ tarafta kalan akaryakıt istasyonu bağlantı yolundan Westpark’a kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

2018 © Funtastic Aquariums.