Canlılar | Funtastic Aquarium İzmir | İzmir Aquarium

Canlılar

Ege’de, Ege ve İzmir’in ilk ve tek akvaryumunda, 70’den fazla tematik akvaryum ve teraryum içinde dünyanın dört bir yanından yüzlerce canlı!

Yaklaşık 2.500 metrekare kapalı alanda, toplam 70’den fazla akvaryum ve teraryum içerisinde dünyanın en zehirli, en ilginç ve en çok merak edilen canlıları özel hikayeleri ile karşınızda. İzmir’de bulunan Foça Siren kayalıklarından, Avustralya kıyılarındaki büyük set resi ne, Paskalya adasından Asya’nın ruhunu taşıyan büyülü Yangtze nehrine, kutuplardan İzmir Ildırı’da bulunan Erythrai’ye ve oradan da Amazon ormanlarına kadar uzanan özel bir gezi Funtastic Aquarium İzmir’de sizi bekliyor.

Akvaryum’da istediğiniz kadar fotoğraf çekebilirsiniz ama lütfen flaş kullanmayın!

Doğal ortamlarında fotoğraf makinenizin flaşı gibi aniden parlayan ışık kaynakları bulunmayan su altı canlıları, flaş her patladığında geçici olarak bir süre kör oluyorlar! Işığın aniden parlamasından dolayı refleks göstererek akvaryum içerisinde bulunan dekorlara çarparak kendilerini veya beraber yaşadıkları diğer canlıları yaralayabiliyorlar. Fotoğraf çekerken lütfen flaş kullanmamaya özen gösterin.

2018 © Funtastic Aquariums.